Wille Pod Lipami - ostatnie wolne 

Oferta zarezerwowana.

W Willi E znajdują się dwa mieszkania z osobnymi wejściami. W ofercie pozostało mieszkanie nr 2.

Mieszkanie nr 2 ma powierzchnię 112 m2. Składa się z pokoju dziennego, kuchni, pokoju i wc położonych na I piętrze. Na II piętrze projekt przewiduje dwie sypialnie i łazienkę. W tej chwili pozostawiliśmy wolną przestrzeń, którą możemy zaaranżowac zgodnie z życzeniem Klienta. Na parterze znajduje się wejście, pomieszczenie gopsodarcze i garaż o powierzchni 17 m2. Łącznie z garażem mieszkanie ma 129 m2. Na zewnątrz znajduje się drugie miejsce parkingowe. Do mieszkania przynależy do wyłącznego korzystania ogród o powierzchni ok. 100 m2. 

Mieszkanie sprzedawane wraz z udziałem w gruncie, tj. działce o pow. 505 m2.


Mieszkanie jest gotowe do odbioru.


Cena: 579 000 PLN brutto.


Pobierz plan mieszkania E2.

Pobierz plan zagospodarowania.

Pobierz standard wykończenia.

 

Opis i lokalizacja inwestycji.

Wille Pod Lipami to pięć kameralnych budynków jednorodzinnych, położonych na poznańskich Podolanach w otoczeniu zabytkowej alei lipowej. Cztery budynki zaprojektowano w zabudowie bliźniaczej, a jeden jako wolnostojący. W ofercie znajduje się sześć mieszkań i cztery domy jednorodzinne. Dla każdego zapewniono miejsca postojowe, przynajmniej jedno w garażu wewnątrz budynku, kolejne zewnętrzne na terenie działki. 


W pobliżu szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, centrum handlowe, przychodnia, kościół, przystanki autobusowe, a także stacja kolejowa Poznań Strzeszyn. 

Galeria inwestycji